Infrastruktūra (ūdens)

Aindpro atbalsta ilgtspējīgu ūdens izmantošanu ar saviem risinājumiem, kas ietver automatizāciju, mērījumu un analīzes risinājumus, elektrifikāciju un digitalizāciju visā ūdens attīrīšanas procesā. Tas ietver risinājumus, kas palīdz efektīvi pārvērst virszemes ūdeni dzeramajā ūdenī, automatizācijas tehnoloģijas drošai notekūdeņu attīrīšanai un sistēmas.

Tomēr daudzi no šiem procesiem ir energoietilpīgi. Energoefektivitātes un produktivitātes palielināšana uzlabo kopējo darbības ilgtspējību un palīdz samazināt ekspluatācijas izmaksas, padarot dzeramo ūdeni pieejamāku un lētāku.

Enerģijas un ūdens taupīšana

Ūdens attīrīšanas iekārtu efektivitātes maksimizēšana ir būtisks ūdens apsaimniekošanas aspekts. Aindpro palīdz optimizēt ūdens attīrīšanas iekārtu darbību, izmantojot procesu automatizācijas un vadības sistēmas. ABB Ability™ System 800xA izplatītā kontroles sistēma var integrēt visas iekārtu kontroles sistēmas, nodrošinot inženieriem plašu pārskatu un precīzu kontroli pār sarežģītām lietojumprogrammām no centrālā vadības centra.

Izmantojot esošo zināšanas, Aindpro palīdz lietotājiem samazināt enerģijas izmaksas un palielināt produktivitāti gan jaunajos, gan esošajos procesos. 

Aindpro risinājumi arī palīdz samazināt enerģijas patēriņu notekūdeņu attīrīšanā.

Aindpro nodrošina nepārtrauktus ūdens analizatorus, kas palīdz pārvaldīt ūdens kvalitāti un nodrošināt atbilstību ūdens kvalitātes standartiem visā ūdens ciklā, sākot no avota un attīrīšanas līdz izplatīšanai un novadīšanai.

Ūdens kvalitātes un ķīmisko vielu optimizācija

Ūdens kvalitātes un ķīmisko vielu optimizācija ir progresīvs risinājums ar simulāciju iespējām. Tas palīdz vadītājiem un procesu inženieriem sasniegt optimizētu kontroli pār ūdens kvalitāti un ķīmisko vielu dozēšanu, vienlaikus uzraugot enerģijas patēriņu un vides ietekmi. Tā KPI aprēķini, prognožu analīze un dinamiskā modelēšana balstās uz DHI WEST programmatūru, kas specializējas fiziskajos, bioloģiskajos un ķīmiskajos procesos.

Šo jaudīgo rīku izmantošana analīzei, simulācijām, “kas notiks, ja” scenārijiem un modeļu kalibrēšanai ir pierādījusi, ka tie ļauj ietaupīt līdz pat 10% no ūdens saistītajām ķīmisko vielu izmaksām. Visi šie rīki palīdz sasniegt vai uzlabot mērķus, kas saistīti ar kopējo slāpekļa (TN), amonjaka un nitrātu, kopējo fosfora (TP) un bioloģiskā skābekļa patēriņa (BOD) līmeni.